Yorum Ekle
 
Yorum No : 13126 | Mustafa ALSANCAK28.2.2019 02:12:53
Çok muhterem Melek Adalet ÖNOL HANIMEFENDİ... Hani eksikliğini hissettiğimiz. birinin gelmesi ile kendimizi nasıl mutluluk içinde gördüğümüz anlar vardır yaa işte o örnekte olduğu gibi gerçekten uzun uzun uzaklarda kalışınızdan sonra tekrar o doyum olmayan aşk ve sevgi dolu yaşam felsefenizden dökülen güzel cümlelerle süslediğiniz bu köşe yazılarınız
Günlük hayat tarzımıza bir hareketlilik ve canlılık getirmektedir." AŞK UZAKTA DURAN BİRİNİ BEKLEMEK DEĞİLDİ. YANINDA OLANI TÜM EKSİĞİ VE FAZLASI İLE SEVEBİLMEKTİ. EĞER Kİ KAPIDAN ÇIKTIĞINDA ÖZLEYEBİLİYORSAM SENİ....İŞTE BU AŞKTAN ÖTE BİR DÜNYA DEMEKTİR" DİYE DÖKTÜRMÜŞ OLDUĞUNUZ GÖRÜLÜYOR. İNSAN BU GÜZELLİKLERİ DEFALARCA OKUMAK İSTİYOR. Ellerinize ve kaleminize sağlık büyük şair yazarımız. Yazınızdan birkaç cümleyi iktibas yaptığım için İNŞALLAH bana kırılmazsınız... Gerçekten tekrar Efecehaber gazetesinde varlığınızı görmek ve güzel yazılarınıza kavuşmuş olmak büyük memnuniyet vericidir. SAYGI VE KALBİ SELAMLARIMLA!
 
Yorum No : 13129 | melekkk8.3.2019 22:50:41
Sayın Mustafa Alsancak. Ara ara uzaklaşmak iyi oluyor. Çok basit bir cümle uzun zaman sonra geliyor. Ve yazmak bir uzun macera. arada molalar soluklanmalar oluyor. Sizlere darılmak mı asla olmaz. Varlığınız bizleri heyecanlandırıyor. Sağolunuz.